Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

 

Oklejanie samochodów folią może zamienić pojazd w doskonałą reklamę mobilną i formę kontaktu z potencjalnymi klientami, dlatego jakość druku, a przede wszystkim profesjonalna aplikacja folii na aucie ma tak duże znaczenie w procesie wyboru dostawcy usługi. Nie bez znaczenia będzie również sama kreacja graficzna, która odpowiednio dobrana, może „przemawiać” do tej grupy najbardziej potencjalnych klientów.

Naklejki na samochód mogą być aplikowane na maskę, drzwi lub tylną klapę pojazdu. Wszystko zależy od celów jakie stawiamy przed taką formą wykończenia auta. Ci, którzy mają na celu po prostu wyróżnić się z tłumu czy podkreślić swoje walory mogą zdecydować się na naklejkę na auto mniejszych rozmiarów – grafikę, sentencję czy nawet wydrukowane zdjęcie. Również podstawowe dane kontaktowe wraz z podstawowym opisem działalności firmy zmieszczą się na naklejce samochodowej mniejszych rozmiarów.

Prawdziwe wyzwanie stanowi oklejenie całego samochodu i zamianę pojazdu w mobilną reklamę firmy. Zapraszamy do KONTAKTU, z racji, iż posiadamy własny park maszynowy oraz Dział Graficzny, jesteśmy gotowi zlecenia obsługiwać kompleksowo i na najwyższym poziomie. Pracujemy na terenie całej Polski!

 

Nasi Klienci

Dane kontaktowe

New Art Grupa Promocyjno-Reklamowa Michał Zworski

OBSLUGA KLIENTA - STUDIO GRAFICZNE:
Olsztyn, ul. Toruńska 1A
tel. 89 526 66 85
      89 526 66 44
      696 063 079
newart@newart.net.pl
www.newart.net.pl